Termelés Támogató Technikus (Pécs)

Termelés támogató technikust keresünk pécsi Partnerünk számára!

Feladatok

  • Termelés ellenőrzése: gépadatok, termék paraméterek gyűjtése.
  • Szükség esetén beavatkozás a gyártási folyamatba, paraméterek optimalizálása.
  • A feltárt hibák, a hibák kialakulásához vezető körülmények, illetve az elhárítás menetének jelentése a felettesének.
  • Géphiba esetén a hiba lehető leggyorsabb, legprecízebb elhárítása.
  • Szerszámcserék szakszerű, biztonságos elvégzése, és ellenőrzése.
  • Napi, heti, havi karbantartások elvégzése.
  • Egyéb karbantartások és javítási feladatok elvégzése.
  • Részvétel a nagyjavítás, nagykarbantartási feladatoknál.
  • Karbantartási feladatok elvégzése, meglétének ellenőrzése.

Elvárások

  • Középfokú releváns végzettség
  • megbízhatóság
  • igényesség
  • motiváció

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat

Munkavégzés helye

Pécs

Munkaidő

napi 8 óra

Fényképes önéletrajzzal a [javascript protected email address] e-mail címen.